Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Архивы
Яндекс.Метрика

План работы школьнага стадыёна ў летні перыяд 2017/2018

Мерапрыемствы Дата Час работы стадыёна    Адказныя
1 Спартыўнае свята да міжнароднага дня абароны дзяцей “Самае лепшае лета” 01.06 9.00 – 13.00 Буранка Н.М.
2 Гульня-конкурс па спартыўным арыентаванні 04.06 9.00 – 13.00 Бяляўская А.М.
3 Добры дзень, спартландыя!

 

05.06 9.00 – 13.00 Буранка Н.М.
4 Малыя алімпійскія гульні 06.06 9.00 – 13.00 Сахарук М.Р.
5 Піянербол 07.06 9.00 – 13.00 Усманава Н.А.

 

6 Рухомыя гульні на свежым паветры 08.06 9.00 – 13.00 Зверава А.М.
7 Спартыўная гульня “Чырвоны, жоўты, зялёны” 08.06 9.00 – 13.00 Харлановіч Н.В.
8 Футбол 11.06 9.00 – 13.00 Кандрацюк Л.І.

 

9 Гульні на свежым паветры “У дзікіх джунглях” 12.06 9.00 – 13.00 Зверава А.М.
10 Дзень здароўя “Хуткі, смелы, лоўкі” 13.06 9.00 – 13.00 Клюкач А.У.
11 Аздараўленчыя гульні на свежым паветры 14.06

15.06

18.06

19.06

20.06

9.00 – 13.00 Сталярчук Ж.А.
12 Спартыўныя эстафеты “Цуды свету” 21.06 9.00 – 13.00 Анхім Л.У.
13 Рухомыя гульні на свежым паветры 22.06

25.06

26.06

27.06

28.06

9.00 – 13.00 Буранка Н.М.
14 Спартыўнае свята “Які прыгожы гэты свет” 29.06 9.00 – 13.00 Сталярчук Ж.А.
15 Спартыўныя гульні 02.07

04.07

05.07

06.07

09.07

9.00 – 13.00 Зверава А.М.
16 Спартыўныя спаборніцтвы па перацягванні каната

 

10.07 9.00 – 13.00 Яўсеева І.М.
17 Рухомыя гульні і спаборніцтвы па скачках у даўжыню з месца

 

11.07

12.07

13.07

16.07

17.07

9.00 – 13.00 Усманава Н.А.
18 Дзень здароўя “Самы хуткі”

 

18.07 9.00 – 13.00 Буранка Н.М.
19 Будні турыста “Цікавыя знаходкі” 19.07

20.07

23.07

24.07

25.07

9.00 – 13.00 Сахарук М.Р.
20 Піянербол 26.07 9.00 – 13.00 Сталярчук Ж.А.

 

21 Спартыўнае арыентаванне на мясцовасці 27.07

30.07

31.07

01.08

02.08

9.00 – 13.00 Бяляўская А.М.
22 Лажанні і пералажанні 03.08 9.00 – 13.00 Анхім Л.У.
23 Рухомыя гульні  “Край мой родны, край прыгожы” 06.08

07.08

08.08

09.08

10.08

9.00 – 13.00 Клюкач А.У.
24 Спартыўнае свята “Мама, тата, я – спартыўная сям’я” 13.08 9.00 – 13.00 Анхім Л.У.
25 Рухомыя гульні і спаборніцтвы па скачках у даўжыню з разбегу 14.08

15.08.

16.08.

17.08

20.08

9.00 – 13.00 Яўсеева І.М.
26 Рухомыя гульні і спаборніцтвы па скачках у даўжыню з месца 21.08 9.00 – 13.00 Капусцян К.Г.
27 Спартыўнае свята “Разам весела гуляць” 22.08

23.08

24.08

27.08

28.08

9.00 – 13.00 Буранка Н.М.

Зверава А.М.

28 Дзень здароўя “Дзень турыста” 29.08 9.00 – 13.00 Капусцян К.Г.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *