Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Архивы
Яндекс.Метрика

Расписание уроков

Экзаменацыйная камісія

Састаў экзаменацыйных  камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

 

Дата Клас Вучэбны прадмет Састаў экзаменацыйнай

камісіі

Пасада Спецыяльнасць Катэго-рыя
  Ф.И.О.
2 чэрвеня  

IX

руская мова

 

 

старшыня Анхім Л.У. намеснік дырэктара па ВВР педагогіка і методыка пачатковага навучання вышэйшая
члены камісіі: Яўсеева І.М. настаўнік

 

беларуская мова і літаратура першая
Сталярчук Ж.А. настаўнік

 

руская мова і літаратура першая
5 чэрвеня IX  

 

матэматыка

 

старшыня Анхім Л.У. намеснік дырэктара па ВВР педагогіка і методыка пачатковага навучання вышэйшая
члены камісіі: Усманава Н.А. настаўнік фізіка і матэматыка першая

 

Кандрацюк Л.І. настаўнік матэматыка і інфарматыка першая
7 чэрвеня

 

 

 

 

IX

 

 

 

беларуская мова

 

старшыня Анхім Л.У. намеснік дырэктара па ВВР педагогіка і методыка пачатковага навучання вышэйшая
члены камісіі: Клюкач А.У. настаўнік

 

беларуская мова і літаратура вышэйшая
Яўсеева І.М. настаўнік

 

беларуская мова і літаратура першая

 

Расклад выпускных экзаменаў у 2017/2018 нав.годзе

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

ІX класс

 

Дата Пачатак экзамену Прадмет Форма правядзення экзамену Кабінет
2 чэрвеня 9.00 руская мова дыктант кабінет фізікі
5 чэрвеня 9.00 матэматыка кантрольная работа кабинет фізікі
7 чэрвеня 9.00 беларуская мова дыктант кабінет фізікі

 

 

 

Графік правядзення кансультацый для вучняў 

 

Назва прадмета

 

Дата Час
Руская мова

 

01.06 10.00
Матэматыка

 

04.06 10.00
Беларуская мова

 

06.06 10.00

 

 

Намеснік дырэктара па ВВР                                                        Л.У.Анхім

 

 

 

РАСКЛАД УРОКАЎ

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Загорскага ВПК

дзіцячы сад-БШ

__________________ С.М.Баранава

 

Расклад заняткаў на  І паўгоддзе 2017/2018 навучальны год

 

дзень № п/п 1 клас 2 клас 3 клас 4 клас
панядзелак 1. бел.мова літар.чыт бел.мова чал.і свет
2. літар.чыт. фіз.культ.і зд. літар.чыт фіз.культ.і зд.
3. матэматыка бел.мова матэматыка матэматыка
4.   матэматыка фіз.культ.і зд. бел.мова
5.     чал.і свет літар.чыт
6.        
7.        
аўторак 1. літар.чыт. литер.чт. англ.мова англ.мова
2. матэматыка матэматыка матэматыка матэматыка
3. бел.мова русск.язык русск.язык русск.язык
4. выяўл.маст асн.бясп.жыц. литер.чт. литер.чт.
5.        
6.        
7.        
серада 1. фіз.культ.і зд. літар.чыт англ.мова літар.чыт.
2. матэматыка бел.мова бел.мова матэматыка
3. русск.язык матэматыка матэматыка бел.мова
4. прац.навуч. гадз.зд.і сп. літар.чыт. англ.мова
5.   прац.навуч.   гадз.зд.і сп.
6.       прац.навуч.
7.        
чацвер 1. выяўл.маст. литер.чт. русск.язык англ.мова
2. матэматыка русск.язык литер.чт. матэматыка
3. чал.і свет матэматыка англ.мова выяўл.маст.
4. гадз.здар.і сп. выяўл.маст. гадз.зд.і сп. русск.язык
5.     асн.бясп.жыц.  
6.        
7.        
пятніца 1. музыка бел.мова фіз.культ.і зд. бел.мова
2. фіз.культ.і зд. музыка бел.мова фіз.культ.і зд.
3. бел.мова фіз.культ.і зд. прац.навуч. музыка
4. літар.чыт чал.і свет матэматыка літар.чыт.
5.     музыка  
6.     выяўл.маст.  
7.        


 

дзень № п/п 5 клас 6 клас 7 клас
панядзелак 1. руск.літ. бел.літ. фіз-ра і здар.
2. матэм бел.мова інфарм.
3. фіз-раі здар. англ.мова гістор.
4. англ.мова матэм. руск.літ.
5. руск.мова руск.мова матэм.
6.   мастацтва фізіка
7.      
аўторак 1. руск.мова інфарм. гісторыя
2. матэм. матэм. англ.мова
3. бел.літ. руск.мова руск.мова
4. бел.мова руск.літ. матэм.
5. гісторыя біялог. бел.мова
6.   гісторыя мастацтва
7.      біялог.
серада 1. гісторыя англ.мова бел.мова
2. чал.і свет матэм бел.літ
3. гадз.зд.і сп. гадз.зд.і сп. матэм.
4. матэм. бел.мова гадз.зд.і сп.
5. англ.мова гісторыя хімія
6.   руск.літ. англ.мова
7.      
чацвер 1. бел.мова фіз-ра і здар. руск.літ.
2. англ.мова руск.мова. руск.яз.
3. руск.мова бел.літ фізіка
4. мастацтва бел.мова матэм.
5. матэм матэм. геаграфія
6. руск.літ. асн.бясп.жыц.  
7.      
пятніца 1. бел.літ. геаграфія  матэм.
2. бел.мова матэм. прац.навуч.
3. матэм. англ.мова прац.навуч.
4. фіз-ра і здар. прац.навуч англ.мова
5. асн.бясп.жыц. прац.навуч фіз-ра і здар.
6. прац.навуч. фіз-ра і здар. біялогія
7.      

 

УЗГОДНЕНА

прафарг.__________ Н.А.Усманава

 

дзень № п/п 8 клас 9 клас дзяжурны настаўнік
панядзелак 1. біялогія руск.мова Усманава А.У.

Яўсеева І.М.

2. англ.мова біялогія
3. матэм. інфарм.
4. гісторыя матэм.
5. фіз-ра і здар. чарчэнне
6. хімія фіз-ра і здар.
7.    
аўторак 1. бел.літ руск.літ. Кандрацюк Л.І.

Капусцян К.Г.

2. бел.мова руск.мова
3. матэм гісторыя
4. інфарм. грамадазн.
5. фізіка англ.мова
6. геаграфія матэм.
7.    
серада 1. руск.літ. фізіка Клюкач А.У.

Бяляўская А.М.

 

2. англ.мова матэм.
3. руск.мова хімія
4. хімія гадз.зд.і сп.
5. матэм. бел.мова
6. гадз.зд.і сп. бел.літ.
7. геаграфія    
чацвер 1. фізіка пра ца Буранка Н.М.

Сахарук М.Р.

2. гісторыя біялогія
4. біялогія фіз-ра і зд.
5. праца геаграфія
6. праца англ.мова
7. фіз-ра і зд. бел.мова
пятніца 1. руск.мова гісторыя Савосік А.В.

Зверава А.М.

2. матэм. англ.мова
3. бел.мова хімія
4. бел.літ руск.літ.
5. англ.мова матэм.
6. асн.бясп.жыц. фізіка
7.    
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Загорскага ВПК

дзіцячы сад-БШ

______________С.М.Баранава

 

 

 

 

 

 

Расклад заняткаў на  ІІ  паўгоддзе 2017/2018 навучальны год

 

дзень № п/п 1 клас 2 клас 3 клас 4 клас  
панядзелак 1. бел.мова літар.чыт бел.мова чал.і свет  
2. літар.чыт. фіз.культ.і зд. літар.чыт фіз.культ.і зд.  
3. матэматыка бел.мова матэматыка матэматыка  
4.   матэматыка фіз.культ.і зд. бел.мова  
5.     чал.і свет літар.чыт  
6.          
7.          
аўторак 1. літар.чыт. литер.чт. англ.мова англ.мова  
2. матэматыка матэматыка матэматыка матэматыка  
3. бел.мова русск.язык русск.язык русск.язык  
4. выяўл.маст асн.бясп.жыц. литер.чт. литер.чт.  
5.          
6.          
7.          
серада 1. фіз.культ.і зд. літар.чыт гадз.зд.і сп. літар.чыт.  
2. матэматыка бел.мова англ.мова матэматыка  
3. русск.язык матэматыка бел.мова бел.мова  
4. прац.навуч. гадз.зд.і сп. матэматыка англ.мова  
5.   прац.навуч. літар.чыт. гадз.зд.і сп.  
6.       прац.навуч.  
7.          
чацвер 1. выяўл.маст. литер.чт. литер.чт. англ.мова  
2. матэматыка русск.язык русск.язык матэматыка  
3. чал.і свет матэматыка англ.мова выяўл.маст.  
4. гадз.здар.і сп. выяўл.маст. асн.бясп.жыц. русск.язык  
5.     фіз.культ.і зд.    
6.          
7.          
пятніца 1. музыка бел.мова бел.мова бел.мова  
2. фіз.культ.і зд. музыка прац.навуч. фіз.культ.і зд.  
3. бел.мова фіз.культ.і зд. матэматыка музыка  
4. літар.чыт чал.і свет музыка літар.чыт.  
5.     выяўл.маст.    
6.          
7.          
дзень № п/п 5 клас 6 клас 7 клас
панядзелак 1. руск.літ. бел.літ. фіз-ра
2. матэм бел.мова інфарм.
3. фіз-ра англ.мова гістор.
4. англ.мова матэм. бел.літ.
5. руск.мова руск.мова матэм.
6.   мастацтва фізіка
7.      
аўторак 1. руск.мова інфарм. гісторыя
2. матэм. матэм. англ.мова
3. бел.літ. руск.мова руск.мова
4. бел.мова руск.літ. матэм.
5. гісторыя біялогія бел.мова
6.   гісторыя мастацтва
7.     біялогія
серада 1. гісторыя англ.мова бел.мова
2. чал.і свет матэм. бел.літ
3. гадз.зд.і сп. гадз.зд.і сп. матэм.
4. матэм. бел.мова гадз.зд.і сп.
5. англ.мова гісторыя хімія
6.   руск.літ. англ.мова
7.      
чацвер 1. бел.мова фіз-ра руск.літ.
2. матэм. руск.мова руск.мова
3. руск.мова бел.літ фізіка
4. мастацтва бел.мова матэм
5. англ.мова матэм. геаграфія
6. руск.літ. асн.бясп.жыц. асн.бясп.жыц.
7.      
пятніца 1. бел.літ. геаграфія матэм.
2. бел.мова матэм. праца
3. матэм. англ.мова праца
4. фіз-ра праца англ.мова
5. асн.бясп.жыц. праца фіз-ра
6. праца фіз-ра біялогія
7.      

 

УЗГОДНЕНА

прафарг.__________ Н.А.Усманава

 

дзень № п/п 8 клас 9 клас дзяжурны настаўнік
панядзелак 1. біялогія руск.мова Усманава А.У.

Яўсеева І.М.

2. англ.мова біялогія
3. матэм. інфарм.
4. гісторыя матэм.
5. фіз-ра чарчэнне
6. хімія фіз-ра
7.    
аўторак 1. бел.літ руск.літ. Кандрацюк Л.І.

Капусцян К.Г.

2. бел.мова руск.мова
3. матэм гісторыя
4. інфарм. грамадазн.
5. фізіка англ.мова
6. геаграфія матэм.
7.   асн.бясп.жыц.
серада 1. руск.літ. фізіка Бяляўская А.М.

Вашкевіч В.М.

 

2. англ.мова матэм.
3. руск.мова хімія
4. хімія гадз.зд.і сп.
5. матэм. бел.мова
6. гадз.зд.і сп бел.літ.
7. геаграфія  
чацвер 1. фізіка пра ца Буранка Н.М.

Сахарук М.Р.

2. гісторыя біялогія
3. біялогія фіз-ра
4. праца геаграфія
5. праца бел.мова
6. фіз-ра англ.мова
7.    
пятніца 1. руск.мова гісторыя Клюкач А.У.

Зверава А.М.

2. матэм. англ.мова
3. бел.мова хімія
4. руск.літ. бел.літ
5. англ.мова матэм.
6. асн.бясп.жыц. фізіка
7.    

 

РАСКЛАД ЗВАНКОЎ

1 урок 08.45-09.30

2 урок 09.40-10.25

3 урок 10.45-11.30

4 урок 11.50-12.35

5 урок 12.55-13.040

6 урок 14.00-14.45

7 урок 15.05-15.50

Аўторак

08.45-09.05 інфармацыйны час

1 урок 09.15-10.00

2 урок 10.10-10.55

3 урок 11.15-12.00

4 урок 12.20-13.05

5 урок 13.25-14.10

6 урок 14.30-15.15

7 урок 15.35-16.20